שטיחים

 שטיחים עגולים לרענון מראה הבית

את הסביבה הביתית אנו לרוב מעטרים בריהוט סטנדרטי, כסאות וספות ואף שולחנות שנראים לנו נוחים, פונקציונאליים ומתאימים זה לזה מבחינת עיצוב. אנו מעדיפים את הסביבה שלנו במראה נעים אך לא יוצא יותר מדי מהקווים הנורמטיביים, המקובלים. בגלל שאנו אוהבים את הפשטות שבעיצובים הפופולאריים של רהיטי החברות הגדולות, אנחנו מגיעים למצב שהבית שלנו לא שונה מהותית מבתיהם של חברנו, שכן הם, כמונו, רוכשים חפצים ומושפעים מאותם עיצובים רגילים כמונו.

אבל יחד עם הרצון שלנו לא להתפרע יותר מדי, בכדי שהאווירה בבית שלנו תהיה שלווה ולא משוגעת מדי, אנחנו כן מעוניינים בייחוד, במשהו שיבדיל אותנו מהאחרים מבחינת עיצוב. ניתן ליצור את השוני הזה דרך שטיחים. בעוד חברינו וחבריהם ורוב האנשים ירכשו שטיחים סטנדרטיים, שטיחים שהם ריבועים מעוטרים בשלל צורות ודוגמאות מעניינות, אשר יפרשו על רצפות על החדרים, אנחנו, אתם, יכולים לרכוש שטיחים קצת שונים.

שטיחים שהשוני שלהם לא גדול מדי ולכן הם לא יוצאים מדי מהקווים הנורמטיביים, כך שגם לאלה מאיתנו ששמרנים בל הנוגע לעיצוב, בכל זאת יהיה נוח עם השינוי הקל הזה – שטיחים עגולים. כולנו מכירים שטיחים עגולים, לא מדובר בשטיחים שונים במהותם מהרגיל. שטיחים עגולים הם לא סטייה גדולה מהנורמה בגלל שהם לא משנים באופן מהותי את מראה החדרים. תחליפו את השטיחים שבחדרים בבתיכם ממלבנים לעיגולים ותראו שההתרגלות לצורה החדשה היא קלה יחסית.

אם כן, מדובר בשינוי, בייחוד, שקל להתרגל אליו מפני שלא השתגענו ובחרנו באיזה רעיון עיצובי ששונה במהות מהטעם הסולידי הרגיל שלנו, ויחד עם זאת, בעל השפעה על מראה החדר. שטיחים עגולים שוברים את הקווים החדים שיוצרים הרהיטים של החדר ומכניסים רוח רעננה לבית. הריבועים והמלבנים מרכיבים כל חלק וחלק בחדרים – מהקירות שיוצרים חדרים מרובעים, דרך הספות, הכונניות, השולחנות והכיסאות, אנחנו פשוט תחומים בתוך ריבועים, ואין רע בכך, אבל לשנות קצת, ליצור עיגולים דרך השטיחים של הרצפה יהפוך את החדרים למעניינים ומיוחדים יותר.

האווירה החדשה שתהיה בכל החללים שיתברכו שטיחים עגולים תפתיע גם אתכם, איך בקלות רבה, על ידי הוספת פריטים כה משניים כמו שטיחים, החדר מקבל תדמית אחרת. הוא כבר לא כבד ונוקשה, השטיחים העגולים ריככו אותו, עידנו את המראה שלו, וזה נפלא.

אז ברגע שאתם באים לכדי החלטה שאתם מעוניינים לשנות משהו במראה הבית, לא מעוניינים בשינוי דרסטי אבל כן מעוניינים להפיח חיים בדירה תוך הכנסת אלמנט חדיש כלשהו לעיצוב, נסו את השטיחים העגולים. הם באים במגוון רחב של עיצובים, כמו השטיחים הרגילים, וכוחם בצורתם.