ארונות בגדים מעוצבים - השוואת מחירים

ארונות אחסון בגדים של חברת ארונות הזזה ניתן למצוא בכל הרמות והסוגים. כאן, תוכלו להתעדכן המידע הכי חשוב על ארונות בגדים מעוצבים: אנו נספק לכם מידע על השוואת מחירים לאותם ארונות, בו תדעו כיצד קובעים את השווי של כל ארון וארון. החל מפרטים בסיסיים וידועים ועד לפרטים הכי נדירים - תוכלו למצוא כל סיבה לייקור או הוזלה של ארון, ולדעת האם מדובר בירידת איכות או בגורמים אחרים שהשפיעו על השינוי בתעריף.
 
איכות העץ והפרזול
 
כמובן שארונותשעשויים מעצים ומתכות איכותיים ואיכותיות יוכרזו ככאלה באותיות של קידוש לבנה בחנות הארונות. לא בכל מקום בחנות יש ארון מאיפאה מלא או קומרו בעל 100% גימור, ולא בכל מקום יש ידית אלומיניום אלחלד. זה קורה במעט מאד ארונות בתכולה, ואם זה קורה - יש בפרונט שלט עם מפרט מלא המעיד על המוצר האיכותי. אנו ממליצים שלא לפנות לארונות לביד או תערובת של עצים או דמויי עץ המבוססים על מזונית ו- MD5: אלו ארונות שיזמינו לכם לא מעט צרות, משום שהם עשויים מראש מהחומרים לא הכי איכותיים, וחלקם, עם קצת רטיבות או לחות עלולים בקלות להיות כר פורה למשיכת מזיקים. לא מומלץ ולא כדאי. מוטב להשקיע עוד, ולחתו לרכישת ארון מעץ ומתכת איכותיים ואיכותיות. למותר לציין כי המחיר של ארון כזה יהיה הגבוה ביותר, ושוב - לא מומלץ להתפשר על כך.
 
סוג הייבוא
 
בסוג הייבוא כדאי ומומלץ להתמקח עם עצמכם למציאת העסקה הזולה ביותר. יצרני הארון או היבואנים הרשמיים יספקו לכם מחיר מסוים שניתן להתווכח אם הוא משתלם או לא, אבל לעתים תוכלו לפגוש גם ביבואן מקביל: אדם שלא קיבל רשות מהיבואן הרשמי למכור את הארון והוא השיג אותו מחו"ל או מיד שנייה. ברוב המקרים, בחנויות האלו המחירים יהיו הרבה יותר זולים, אבל זה יצריך אתכם לבדוק טוב טוב מה אתם קונים ולוודא שאין בלאי בארון (ואם מצאתם בלאי שלא פוגע בשימוש, למשל שריטה קטנה בצד, ניתן לעדכן את המוכר ולדרוש מיד הורדה במחיר), ולוודא שאותו יבואן מקביל יוכל לערוב לאחריות על הארון שלכם במידה וקורה משהו, ממש כפי שהיה עושה היבואן הרשמי של אותו ארון.